KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396506

nr 1539 6506

Göte Eineljung

(1932-2013), Sverige

Signerad, daterad a tergo 2000. Blandteknik, 15x15, oramad

Göte Eineljung, svensk konstnär född 1932, död 2013.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:37:47

Göte Eineljung

Läs mer om Göte Eineljung